FAQ

DOPRAVA KVĚTINÁČŮ – bezpečnost přepravy

Dopravu zajišťujeme vlastními vozy nebo využíváme paletovou přepravu. S ohledem na náročnost výroby máme dokonale vyřešenou ochranu jednotlivých výrobků tak, abychom případné riziko poškození snížili na minimum. Květináče balíme do polystyrenových obalů a přidáváme ochranné rohy. Úspěšnost doručení je tak zaručena.

DOPRAVA KVĚTINÁČŮ – cena

Záleží vždy na počtu přepravovaných květináčů a na jejich velikosti. Cena za dopravu je nedílnou součástí každé naší cenové nabídky. Orientačně můžete počítat s částkou 300 Kč až 500 Kč za jeden květináč.

DODACÍ LHŮTA – od závazné objednávky

Dodací doba je standardně 21 – 30 dní od závazné objednávky. Přesný termín je vždy součástí cenové nabídky.

PLATEBNÍ PODMÍNKY – platba zálohy

Po odsouhlasení cenové nabídky Vám vystavíme zálohovou fakturu na 50 % celkové částky. Po kompletní dodávce a převzetí květináčů Vám vystavíme konečnou fakturu, která má splatnost 10 dní.

PLATEBNÍ PODMÍNKY – úhrada do zahraničí

Kvůli zachování maximálního komfortu pro naše zákazníky máme v každé zemi, ve které působíme, firemní účet, takže pro naše zákazníky je každá platba převodem rychlá a bezpečná.

JAK JE TO S DPH PŘI OBJEDNÁVCE DO NĚMECKA, RAKOUSKA NEBO NA SLOVENSKO?

V případě, že naše výrobky nakupuje firma, která je v některé zemi EU plátcem DPH, prodáváme květináče bez DPH. Potřebujeme pouze registrační číslo plátce příslušné daně.

JAKÁ JE CENA DOPLŇKOVÉ VÝBAVY KVĚTINÁČŮ?

Vždy záleží na konkrétní zakázce, na velikosti nádob a na jejich počtu. Určitě vám však usnadníme orientaci

Odtokové otvory: jsou vždy v základní ceně nádoby
Izolace: + 10 % ceny květináče
Samozavlažovací systém: + cca 30 % ceny květináče
Příplatek za povrchovou úpravu lesk: + 10 % ceny květináče
Zvýšené dno květináčů: + 10 % ceny květináče

Pokud má některý z našich potenciálních zákazníků zájem, zašleme mu na požádání vzorek materiálu nebo vzorový květináč. Je to ideální možnost, jak poznat naše výrobky a seznámit se tak s kvalitou naší produkce.

JAK VELKÉ KVĚTINÁČE VYRÁBÍTE?

V zásadě žádné limity, týkající se velikosti nádob, nemáme. Velice často však bývá problém s případnou manipulací přímo na místě určení nebo s váhou. To je důvod , proč bývá výhodnější rozdělit například 1 pětimetrový květináč na 2 dva květináče o délce 2,5 metru. Rádi Vám poradíme a nalezneme optimální řešení.

JAKÉ MOHOU BÝT BARVY KVĚTINÁČŮ?

Jedna z výhod a předností naší výroby je naprostá svoboda ve výběru barev. Vodítkem je pro nás univerzálně používaný RAL vzorník, kde má každá barva svůj kód. Stačí si vybrat. Pokud vzorník nemáte k dispozici, rádi Vám ho zapůjčíme.

JSOU OBJEDNÁVKY LIMITOVÁNY MINIMÁLNÍM POČTEM?

Objednávat lze i jednotlivé květináče, takže velice často vyrábíme i samostatné modely. Objednat lze tedy samostatně i jeden květináč.