PROČ PRÁVĚ SKLOLAMINÁT?

PŘEDNOSTI SKLOLAMINÁTOVÝCH KVĚTINÁČŮ

1. NÍZKÁ HMOTNOST

Sklolaminátové květináče jsou lehké, takže i u nádob větších rozměrů (velkoobjemové květníky) je zajištěna velice snadná manipulace. Co je však důležité. Samotné květináče zbytečně nepřetěžují místo, kam jsou instalovány. Především u střešních teras a zahrad je tento faktor klíčový.

2. FLEXIBILITA VÝROBY – MOŽNOST VÝROBY POUZE 1 KUSU 

Jednou z našich hlavních předností je know- how na výrobu forem, které nám umožňuje cenově dostupnou produkci také malých sérií výrobků, nebo třeba i jednotlivých květináčů. Naši zákazníci mají proto naprostou svobodu a nemusí při výběru dělat žádné kompromisy.

 3. MOŽNOST VÝBĚRU BARVY, TVARU, VELIKOSTI 

Žádný jiný materiál Vám neumožní takovou variabilitu a možnost individuální volby. Klidně si vymýšlejte, možné je prakticky cokoliv.

 4. MRAZUODOLNOST

Sklolaminát je odolný vůči extrémním klimatickým podmínkám. V zimě mráz -20 a v létě žár + 40? Žádný problém. To je důvod, proč jsou výrobky z něj doslova předurčeny k celoročním venkovním instalacím.

 5. SNADNÁ ÚDRŽBA

Tento materiál není porézní, takže se hladký povrch velice snadno udržuje. A co je hlavní. Ani v čase se jeho vzhled a vlastnosti nemění.

 6. PEVNOST  - ODOLNOST PROTI NÁRAZU A POŠKOZENÍ

Pevnost našich výrobků je dána kromě samotných vlastností sklolaminátu také praxí ověřenou znalostí technologie výroby. Naše květináče jsou vyráběny jako monolity, takže nemůže dojít k poškození spojů nebo míst, kde dochází k největším tlakům. Prostě dokonalý výrobek s neomezenou životností.

 7. 100 % VODOTĚSNOST

Sklolaminát je při dodržení správného výrobního postupu vodotěsný. Tento fakt usnadňuje použití sklolaminátových květináčů v interiéru. 


A CO MÁME NA SKLOLAMINÁTOVÝCH KVĚTINÁČÍCH NEJRADĚJI MY? MAJÍ SCHOPNOST ZMĚNIT MÍSTO, KDE ŽIJEME, K LEPŠÍMU.

Prohlédněte si naše realizace


Naše projekty