Vyrábíme květináče na zakázku

Květináčům se věnujeme od roku 2006 v našem internetovém obchodu www.eshop-kvetinace.cz. Díky neustále narůstajícímu počtu objednávek se postupem času zvyšovaly také nároky našich zákazníků. Květináče na míru tak byly přirozeným vývojem naší společnosti. Od roku 2012 jsme začali pracovat na vývoji forem, které využíváme ve sklolaminátové výrobě. Od začátku bylo jasné, že poptávka je především po květináčích, které není možné koupit v žádném eshopu. Jsou to především velké vegetační nádoby, které mají nadstandardní rozměry, atypický tvar nebo neobvyklou barvu.

V současné době jsme jediná firma ve střední Evropě, která se specializuje výhradně na zakázkovu výrobu květináčů. Díky naší úzké specializaci máme možnost si na jednotlivých projektech ověřovat naše unikátní konstrukční řešení, ale také různé povrchové úpravy. 

Sklolaminát

dokonalý materiál pro výrobu květináčů

Sklolaminátové květináče byly objeveny až mnoho let po té, co se sklolaminát začal využívat na výrobu lodí, listů větrných elektráren nebo třeba nádob a sudů, odolných vůči chemikáliím. Tato zátěžová zkouška předurčila další možnosti využití tohoto kompozitního materiálu. Sklolminát se vyznačuje především velkou pevností, odolností vůči počasí a nízkou hmotností. Samozřejmě je také mrazuodolný, čehož dokonale využíváme při výrobě a instalaci venkovních sklolaminátových květináčů. 

Hlavní výhodou sklolaminátu je mrazuvzdornost a lehkost. Sklolaminátové květináče jsou jednoduché na údržbu, odolné a barevně stálé. Sklolaminát nám dává svobodu pro výrobu květináčů, přesně podle vašich přání.

Více o materiálu

Naše výrobní zázemí

Základem je tradiční ruční výroba. Na samém začátku tohoto procesu jsou formy, které umožňují výrobu nejrůznějších tvarů a velikostí květináčů. Skelná vlákna (tkaninu) přikládáme na vrstvu pryskyřice ručně. Následuje tvrzení a finální část patří povrchové úpravě. 

Velice si zakládáme na tradiční ruční výrobě a tuto ideu podporuje také naše ochranná značka HAND MADE STORY (příběh ruční výroby). Považujeme za skvělou zprávu, že v dnešním globalizovaném světě vyrábíme výrobky prvotřídní kvality v centru Evropy, v České republice. Dává nám to větší smysl, než převážet obří květináče přes celý kontinent například z Číny nebo jiné asijské země. Věříme, že budoucnost takto specifických odvětví průmyslu je právě v malých manufakturách s důrazem na kvalitu a dokonalý zákaznický servis.

Možnosti zakázkové výroby květináčů

Často se nás potenciální zákazníci ptají na možnosti naší výroby. V průběhu let jsme měli jedinečnou příležitost si vyzkoušet nejrůznější varianty a kombinace použití sklolaminátových květináčů. Realizovali jsme velké developerské projekty na prestižních adresách. Máme za sebou také specifické a náročné projekty soukromých střešních teras. Každá z těchto zakázek má své kouzlo a pokaždé posouvá naše možnosti i zkušenosti o krok dál.

Rádi s vámi projdeme váš konkrétní záměr a najdeme společně optimální řešení květináčů a truhlíků pro váš dům nebo zahradu. Budeme s vámi hovořit o optimálním počtu květináčů, vhodném designu a konfiguraci, či vhodném příslušenství a o všech dalších aspektech vaší případné zakázky. Za hlavní výhodu zakázkové výroby považujeme naprostou svobodu ve výběru a volbě tvarů, rozměrů a barev květináčů a tím možnost přizpůsobit váš projekt přesně vašim přáním a potřebám.

Těšíme se na spolupráci.

Zašlete nám poptávku

 

Jak to s námi probíhá?

1 - Zašlete nám poptávku

Pošlete nám svou představu přes poptávkový formulář. Abychom dokázali květináče nacenit, potřebujeme znát tvar, rozměry, barvu (definujete přesně dle RAL vzorníku) a počty kusů. Volitelné příslušenství si poté již vyberete z nabídky.

2 - Zasíláme potvrzení, nebo rovnou cenovou nabídku

Pokud jsou květináče z předem definovaných tvarů a nemáme žádné nejasnosti a doplňující otázky, obratem vám zašleme cenovou kalkulaci. Následně se s vámi spojíme, zodpovíme vaše dotazy a projdeme společně detaily vaší poptávky.

V případě, že je tvar květináčů atypický, spojíme se s vámi a celou zakázku budeme řešit individuálně až do finální cenové nabídky.

V nabídce se vždy dozvíte i aktuálně možný termín dodání.

3 - Objednávka a výroba

Jakmile je vše jasné a pošlete nám objednávku, pustíme květináče do výroby.

4 - Včas se ozveme

S předstihem se vám ozveme a domluvíme detaily potřebné pro hladký průběh instalace na místě a předání zakázky.

Hotovo,
předáme vám kompletní instalaci květináčů přesně dle vašich přání a bez starostí.

Máte představu o květináčích na míru?

Zašlete nám poptávku