Vyrábíme květináče
na zakázku

Květináčům se věnujeme od roku 2006 na našem internetovém obchodu www.eshop-kvetinace.cz a www.vivanno.cz. Narůstající nároky našich zákazníků po atypických řešeních přirozeně vyústily do projektu zakázkové výroby květináčů. Květináče na míru byly dalším krokem v rozvoji našich aktivit. Od roku 2012 jsme začali pracovat na vývoji forem, které využíváme ve sklolaminátové výrobě. Od začátku bylo jasné, že poptávka je především po květináčích, které není možné koupit v žádném eshopu. Jsou to především velké vegetační nádoby, které mají nadstandardní rozměry, atypický tvar nebo neobvyklou barvu.

V současné době jsme jediná firma ve střední Evropě, která se specializuje výhradně na zakázkovou výrobu květináčů. Díky naší úzké specializaci máme možnost si na jednotlivých projektech ověřovat naše unikátní konstrukční řešení, ale také různé povrchové úpravy. 

Sklolaminát - dokonalý materiál pro výrobu květináčů

Sklolaminátové květináče byly objeveny až mnoho let po té, co se sklolaminát začal využívat na výrobu lodí, listů větrných elektráren nebo třeba nádob a sudů, odolných vůči chemikáliím. Tato zátěžová zkouška předurčila další možnosti využití tohoto kompozitního materiálu. Sklolaminát se vyznačuje především velkou pevností, odolností vůči počasí a nízkou hmotností. Samozřejmě je také mrazuodolný, čehož dokonale využíváme při výrobě a instalaci venkovních sklolaminátových květináčů.

Hlavní výhodou sklolaminátu je mrazuvzdornost a lehkost. Sklolaminátové květináče jsou jednoduché na údržbu, odolné a barevně stálé. Sklolaminát nám dává svobodu pro výrobu květináčů, přesně podle vašich přání. Více o materiálu

Naše výrobní zázemí

Základem je tradiční ruční výroba. Na samém začátku tohoto procesu jsou formy, které umožňují výrobu nejrůznějších tvarů a velikostí květináčů. Skelná vlákna (tkaninu) přikládáme na vrstvu pryskyřice ručně. Následuje tvrzení a finální část patří povrchové úpravě.

Velice si zakládáme na tradiční ruční výrobě a tuto ideu podporuje také naše ochranná značka HAND MADE STORY (příběh ruční výroby). Považujeme za skvělou zprávu, že v dnešním globalizovaném světě vyrábíme produkty prvotřídní kvality v centru Evropy, v České republice. Dává nám to větší smysl, než převážet obří květináče přes celý kontinent například z Číny nebo jiné asijské země. Věříme, že budoucnost takto specifických odvětví průmyslu je právě v malých manufakturách s důrazem na kvalitu a dokonalý zákaznický servis.

Možnosti zakázkové výroby květináčů

Často se nás potenciální zákazníci ptají na možnosti naší výroby. V průběhu let jsme měli jedinečnou příležitost si vyzkoušet nejrůznější varianty a kombinace použití sklolaminátových květináčů. Realizovali jsme velké developerské projekty na prestižních adresách. Máme za sebou také specifické a náročné projekty soukromých střešních teras. Každá z těchto zakázek má své kouzlo a pokaždé posouvá naše možnosti i zkušenosti o krok dál.

Rádi s vámi projdeme váš konkrétní záměr a najdeme společně optimální řešení květináčů a truhlíků pro váš dům nebo zahradu. Budeme s vámi hovořit o optimálním počtu květináčů, vhodném designu a konfiguraci, či odpovídajícím příslušenství a o všech dalších aspektech vaší případné zakázky. Za hlavní výhodu zakázkové výroby považujeme naprostou svobodu ve výběru a volbě tvarů, rozměrů a barev květináčů a tím i možnost přizpůsobit projekt přesně vašim přáním a potřebám.

Cesta spokojeného zákazníka

Poptávka

Vyplňte poptávkový formulář a uveďte důležité parametry Tvar - Rozměry - Použití - Barva - Příslušenství - Povrchová úprava - Množství

Cenová nabídka

Obratem obdržíte automaticky generovanou cenovou nabídku, která je zaslána e-mailem jako příloha.

Dotazy k cenové nabídce

Pokud máte další dotazy k právě obdržené cenové nabídce, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poskytneme další informace.

Objednávka

Zaujala Vás cenová nabídka a rozhodli jste se pro objednání květináčů. Zašlete objednávku a Váš požadavek bude realizován.

Doprava

Termín dodání zboží odpovídá údajům uvedeným na Vaši objednávce. S předstihem Vás budeme kontaktovat a domluvíme detaily předání zakázky.

Vydejte se cestou spokojeného zákazníka.
Zaslat poptávku