ELEGANTNÍ ZÁSTĚNA Z KVĚTINÁČŮ VYTVÁŘÍ DISKRÉTNÍ SOUKROMÍ NA TERASE

Nádherná realizace na terase bytového domu nám dala možnost využít výhody sklolaminátových květináčů v plné míře. Velké hranaté květináče ve tvaru horizontálního kvádru vytváří kromě příjemného prostředí zeleně i diskrétní soukromí.
Díky unikátním vlastnostem sklolaminátových květináčů jsme mohli umístit velké květníky podél celého obvodu zábradlí a vytvořit tak elegantní zástěnu terasy. To umožňuje především nízká hmotnost, která je neporovnatelně nižší než například u betonových květináčů. Další odlehčení jsme získali praktickým konstrukčním prvkem, kterým je zvýšené dno. Vzhledem k tomu, že venkovní instalace počítá s celoročním využitím a rostliny tak budou vystaveny chladnému počasí v zimně a v létě vysokým teplotám, jsou květináče doplněny o izolaci, která rostliny účinně chrání před horkem i mrazem. Konstrukci květináčů zpevňuje ocelová výztuha, která brání deformaci bočních stěn vahou zeminy.

Nepostradatelným příslušenstvím květináčů je systém odtokových trubic, který umožňuje odvádět přebytečnou vodu.

A protože v detailech se skrývá dokonalost, praktické vlastnosti a výhody zde umocňuje dokonalý design, vyladěný přesně podle přání zákazníka. Ohromnou předností sklolaminátových květináčů je možnost prakticky neomezené povrchové úpravy v celé šířce barevné škály RAL a to v matné i lesklé úpravě a nebo v úpravě struktura mat. Díky tomu jsme barevný odstín květináčů mohli sladit přesně s barevnými tóny terasy a odstínem obkladu domu.

PARAMETRY KVĚTINÁČŮ

Květináče KVÁDR HORIZONTÁL

BARVA RAL 7016 

délka 1470 mm x hloubka 400 mm x výška 900 mm

délka 1310 mm x hloubka 400 mm x výška 500 mm

délka 2320 mm x hloubka 300 mm x výška 900 mm

délka 2200 mm x hloubka 300 mm x výška 900 mm

Květináče KVÁDR VERTIKÁL

BARVA RAL 7016 MAT

délka 400 mm x hloubka 400 mm x výška 900 mm

 

 

 

 

Zaujali jsme vás?

Pokud vás zaujala naše realizace a máte zájem, neváhejte nás kontaktovat, nebo zaslat nezávaznou poptávku.